28.09.2009

:'((( bu sefer ağlattı :'(


bakiniz ne buldum burda ,
boğazıma bişey tıkandı, ağlamaklıyım. .

"Alişan ve Özlem Yıldızın sundukları Show TVdeki Herşey Dahil programı, sezona Saba Tümer ve Fatih Ürek ile start verdi.

Tümerin, yayın öncesinde evinde yapılan röportaj ekrana getirildi.
Genç yaşta kaybettiği annesi ve teyzesiyle ilgili anıları sorulan Saba Tümer,
bir anda gözyaşlarını tutamayarak ağlamaya başladı. :'((

Aynı anda stüdyoda bant yayını izlemekte olan Tümer, ağlamamak için kendisini zor tutsa da zaman zaman gözyaşlarını saklayamadı.

ANNESİ HİÇBİRİNİ GÖREMEMİŞ

Kahkahalarının arkasında çok zor dönemler atlatan bir insan olduğu yaptığı röportajdan da anlaşılan Saba Tümer, annesiyle son kez telefonda konuştuğunu ve annesinin kendisini haber sunarken, şu anda ekranda yaptığı işle görememiş olmasına üzüldüğünü söyledi.

Annesiyle ölmeden önce yaptıkları son konuşmayı anlatan Tümer, "Bir anda Annemi aramam lazım diye devamlı içimden bir ses annemi aramam gerektiğini söylüyor ama ne mana verebiliyorum ne birşey... En sonunda bir arkadaşımdan cep telefonu buldum. Annemi aradım, Anne ben akşam gelmeyeceğim. Ya evde kalırım ya da bir arkadaşımda kalırım. Beni merak etme dedim" diyerek annesiyle konuştuktan kısa bir süre sonra eve gittiğini ve sabah 6da eniştesinin geldiğini ve Çeşmeye gidiyoruz dediğini anlattı.

Saba Tümer, Çeşmeye gittiğinde annesinin vefat ettiğini belirtirken en çok nesini özlediği şeklindeki bir soru üzerine "O bir bütün. Onun birşeyini ayırt edemiyorsun ki...
Onu bir bütün olarak özlüyorsun, onun sesini..." diyerek daha fazla konuşamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Röportaja devam edemeyen Saba Tümer, yerinden kalkıp gitti ve bir süre sonra geri döndü..

TEYZESİNİN ANİ ÖLÜMÜ DE ÇOK SARSMIŞ
Daha sonra teyzesiyle birlikte yaşamaya başladığını anlatan Tümer, ikinci yıkımı da teyzesinin ölümüyle yaşadığını anlattı. Saba Tümer, İzmirden teyzesine veda edip NTVde çalışmaya geldiğini ve bir ay sonra da teyzesinin ölüm haberini aldığını söyleyerek yine gözyaşlarına boğuldu.

CANLI YAYINDAN SONRA ACI HABERİ ÖĞRENMİŞ

Teyzesiyle ilgili acı haberi, haber bültenini sunduktan sonra aldığını anlatan sunucu, "Haberden çıktım. Nuri Çolakoğlu çağırdı odasına. Bir baktım babam orada. Babam söyledi.
Sonra kardeşimi ve kuzenlerimi alıp İzmire gittik" diye konuştu.

Yaşadığı zor günleri atlatmak için psikolojik yardım alan sunucu, şimdilerde herkesin kulaklarında çınlayan kahkahasının da aslında bir savunma mekanizması olduğunu söyledi.

Artık hayatla dalga geçmeye başladığını belirten Saba Tümer, "Hayatta her an böyle saçma sapan şeylerle, sürprizlerle karşılaşabiliyorsun. Erken yaştayken hiç tahmin etmemiştim, annemi, teyzemi kaybedeceğimi, bir sürü dramlar yaşayacağımı falan" ifadesini kullandı.
KENDİSİNİ İZLERKEN SIKILDI!

Yaşadığı zor günleri anlatan Saba Tümer, bant yayını stüdyodaki seyircilerle birlikte izlerken zaman zaman gözyaşlarını tutamadı. Ancak bantın uzun sürmesiyle canlı yayında zor anlar da yaşayan Saba Tümerin "Bitmiyor mu bu bant?" şeklinde konuştuğu da duyuldu.

O KİŞİ SEVGİLİM DEĞİL


Bu arada bir kaç gün önce magazin basınında sevgilisi olarak görüntülendiği kişinin de arkadaşı olduğunu söyleyen Saba Tümer, "Çok yakın arkadaşımız. Hatta dedim ki Bir daha beni sokağa çıkarmayacak yapmayın dedim. O alışkın değil ya kameralara, arabaya binerken güneşliği indirmiş" dedi. Tümer, şu aralar hayatında kimse olmadığını da vurguladı ve
"Çünkü çok çalışıyorum ve bu çalışma temposunun içine aşkı sığdıramıyorum. Bütün gün stüdyodayım. Öyle birisi çıkmadı. Çıksa niye saklayayım.Ben birşeyini saklayan biri değilim. Çıksa gururla yani" dedi. "

Televizyon Gazetesi.com

3 yorum:

 1. üzüldüm bende şimdi yav :( kötü bi durum :(

  Alttaki yazı içinse inanmamıştım ztn sevgilisi olduguna :D

  YanıtlaSil
 2. :D
  haaa haaa haaa bende inanmamistim :)))
  inanmadikıkk bizZz Sabaaaaaa ;)

  YanıtlaSil