27.09.2009

Astrolog'u dinlediSaba Tümer, neden haberi bırakıp program yapmaya karar verdiğini anlattı.

Habertürk'te hafta içi her akşam program yapan Saba Tümer, bütün habercilerin hedefinin ana habere çıkmak olduğunu belirterek 'O yolda yürüyorsun, bütün gerekli donanıma bence sahipsin, bir türlü oraya gelemiyorsun. Gelemeyince de bunun belli bir sebebi var herhalde diyorsun' şeklinde konuştu.

'O kadar felaket haberler var ki, hala var, herşey benim başıma gelecekmiş gibi hissediyordum. 'Şarampolden aşağı yuvarlanan araba' hani benim gittiğim araba mı? İşte uçak kazası, yok gemi battı falan. Böyle bir paranoyak olmuştum yani' diyerek sürekli olumsuz haberler sunmanın kendisinde yarattığı duygusal tepkiyi de izleyenlerle paylaştı.

ASTROLOG'UN TAVSİYESİNE UYMUŞ

'Sonra baktım öteki hedefe de ulaşamıyorum' diyen Saba Tümer, ana haber spikeri olma yolunda da bir şekilde yol katedemediğini gördüğü bir dönemde bir astroloğun ''Senin misyonun haber sunmak değil, senin misyonun insanları bilgilendirmek' dediğini anlattı. Tümer, tam o dönemlerde teklif geldiğini belirterek 'Hadi bir de onu deneyelim' dediğini söyledi.

BİR EKİBİM OLMADIĞI İÇİN İŞSİZ KALDIM

Medyada ekip anlayışının olduğunu ancak ekipsiz olanlar da bulunduğunu belirten Saba Tümer, 'Ben bir ekibin parçası değilim. Şimdiye kadar da hiç olmadım buradaki hayatım içerisinde. Ne oldu? Bir sene işsiz kaldım' dedi.

Saba Tümer, verdiği karardan çok memnun olduğunu belirterek imalı bir gönderme yapmayı da ihmal etmedi.

Tümer, programın diğer konuğu Candaş Tolga Işık'ın televizyon sektöründeki adam kayırmanın her sektörde olduğu gibi televizyon sektöründe de olduğu sözlerine atıfta bulunarak 'Baksana yani, haberde zaten kalsaymışım da pek bir şey olmayacakmış' ifadesini kullandı.

2 yorum:

 1. bence cook iyi oldu program yapmasi be ortakim .)
  bu arada gelemedim buraya ne zamandir :(
  ama hersey yolunnda .)
  sende nwar nyok dicem msnmi sandin beee burayi diye bagirican :))))
  geliciiiim sanalOrtamlara opujukler .)

  YanıtlaSil
 2. evt ortak yoktun çoktandır yav görüşemiyoruz :(
  İşlerin var sanırım okul,iş vs. meşgulsün tmm sana kolay gelsin hepsini hallet öyle gel :) sanal ortam sensiz olmaz :)

  YanıtlaSil